Белоусов Валерий Иванович (holera_ham) wrote,
Белоусов Валерий Иванович
holera_ham

На самом-то деле...

С бывшей украины пишутЪ
Ось читаю я ваші ватні антиукраїнські висери і реально ржу в голос з вас, тупий вати. У вас країна десятиліттями не вилазить з повною дупи, промисловості немає, доріг нормальних немає, медицини немає, освіту і інтелектуальний рівень нижче плінтуса, половина жебрака бидлонаселенія живе в гнилих хатах і бараках і сере в вуличних сортирах типу "очко", замість економіки - нафтовий міхур (який скоро остаточно лусне, коли нафта подешевшає до 10 баксів за бочку).
І будучи з голою сракою - ви ще лізете когось чомусь вчити і кричите "Расія Віліком держава! Ми самі духовні!"? Може розповісте, в чому полягає ваша духовність? Може бути, в дусі і смороду, що виходить від п'яного обісрали-ватника, пережравшего стекломоя? Ну тоді нічого дивного, такий дух витає в будь-якому злиденному кацапська селі або місті (до якого, втім, цивілізованого білій людині дістатися було б важко через відсутність нормальних доріг).
Ви все кричите "Кримняш!" і "Російський ведмідь всіх порве і виебет!" - Але при цьому підсвідомо самі розумієте, що цей самі "російський ведмедик" вже давно голодний, хворий, знесилений, облізлий і зменшився до розмірів моськи. Досить дати йому стусана міцніше - і він обосрется, заскиглить і втече до себе в барліг. Власне, процес в цьому напрямку вже пішов - з санкціями (після яких через два роки ви стали ще більш жебраками і "Іскандер більше ні у кого не сміються"), і з Туреччиною (яка вас обоссал і обісрали перед усім світом минулої осені).
І не забувайте, що незважаючи ні на що - на боці України (на нашому боці) весь блог НАТО, зі свого військово-промислово-економічною потужністю. А на вашому боці немає нікого. Самі ви себе забезпечити і щось зробити ви не зможете через пияцтва, криворукості і генетичної фінно-татарської непоноценності (викликаної багатовіковим кріпаком рабством і ординським ярмом). І в кінцевому підсумку все може вийти ще смішніше, ніж з Совком в 1991 році - ви не витримаєте простого економічного тиску, Говнорашка смішно розвалиться як старий прогнилий сортир на потіху всьому людству - і будете в кінцевому підсумку будувати свій "исконно-плоскінь русскій мір" з дерев'яними гнилими хатами, загидженими смердючими сортирами, розбитою дорогою, дірявими личаками, кокошники, паленою горілкою, жирними РПЦшнимі попами, толстомордой мусорами і чиновниками - в сибірських болотах, в резерваціях, під наглядом китайських військових. У той час, як Україна поверне не тільки віджатий Крим, а й Кубань з Ростовською областю.
__________________________________________________________________________________________

А в целом-то он прав! И вот вам доказательства!
http://holera-ham.livejournal.com/tag/Хорошие%20новости
http://holera-ham.livejournal.com/tag/Русская%20гордость
http://holera-ham.livejournal.com/tag/Россия
http://holera-ham.livejournal.com/tag/Русский%20Крым
Tags: Аргументы
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment